Wednesday, 2024-05-08, 11:20 PM
Catalinho.idle.ro MainRegistrationLogin
Welcome Guest | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: M1cRo, SoNnY  
Forum » Cereri » Reclamati » PENTRU CATALINHO (catalinho)
PENTRU CATALINHO
RaduDate: Sunday, 2009-02-01, 10:34 PM | Message # 1
Soldat
Group: Users
Messages: 4
Reputation: 0
Status: Offline
Am si yo o problema. Azi 1 feb pe la ora 21 jucam cs pe sv Catalinho.Idle.Ro pe mapa de_nuke.Pe sv a mai intrat si adminul Dragon care obisnuieste sa intre codat.Asa a intrat si de data aceasta. Am facut obs la admini k Dragon are wall.Dragon kand a auzit a inceput sa vorbeasca urat si sa injure.Atunci lam injurat si yo.Mi-a dat llama,dar am iesit si am intrat din nou pe sv,Acesta a continuat sa ma injure asa k iam mai zis si yo cateva. In momentul acela mi-a dat ban... Nustiu ce sa zic dak am fost eu de vina... Dar,Dragon dupa parerea mea nu ar trebui sa aibe admin:PROFITA DE EL. SI MAI INTRA SI CODAT KIAR DAK ESTE ADMIN... (la un moment dat am incerkat sa vb frumos k el dar nu sa putut... POT SA CONFIRME SI CEIlalti admini si jucatori... ) MA SCUZATI DAK VAM DERANJAT dar nu mi se pare normal cum procedeaza Dragon... AS DORI SA MI SE SCOATA SI MIE BANU DEOARECE JOC DE O GRAMADA DE TIMP PE ACEST SV. MA PUTETI CONTACTA LA Radu_Solo_92 PS: Am citit regulamentul sv si akolo scrie k se dau max 300 min pt in injuraturi.Luand in calcul k eu am fost de vina 100 la 100 (chiar dak nu am fost)adminul Dragon mia dat ban permanent. DC??? wink wink

Message edited by Radu - Monday, 2009-02-02, 4:41 PM
 
Forum » Cereri » Reclamati » PENTRU CATALINHO (catalinho)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2024