Wednesday, 2024-05-08, 5:30 PM
Catalinho.idle.ro MainRegistrationLogin
Welcome Guest | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: M1cRo, SoNnY  
Forum » Cereri » Reclamati » Reclamatie eduardo (Kick degeaba)
Reclamatie eduardo
Th3Date: Tuesday, 2008-10-28, 4:41 PM | Message # 1
Soldat
Group: Users
Messages: 1
Reputation: 0
Status: Offline
Ieri am jucat pe srv si aveam scor bun 13 cu 1 sau ceva de genu si primesc kick.Intru iar pe srv si intreb de ce kick si eduardo a zis ca mi-a dat ca sunt codat fara sa imi faca poze fara nimic si iar imi da kick.A continuat asa de vreo 3-4 ori si nu am m-ai intrat pe srv.Mai tarziu intru iar si era doar eduardo admin si iar aveam scor bun dar nu mi-a dat kick si cand l-am luat kick.Vreau sa stiu si eu ce sa fac.Spunetii va rog sa imi faca poze sa nu imi m-ai dea kick degeaba.Ms
 
SoNnYDate: Tuesday, 2008-10-28, 4:53 PM | Message # 2
OwNeR's
Group: Administrators
Messages: 1262
Reputation: 1
Status: Offline
din ne fericire eduardo cred ca nu are acces la poza.. dar puate sa uitat pe tine spectator in primu rand daka faci reclamatie trebuia sa o faci dupa model dar daka chiar nu erai codat trebuia sa faci un print cu scoru si unu cand erai pe harta si sal postezi si app fa dupa model alfel e degeaba

Added (2008-10-28, 4:53 Pm)
---------------------------------------------
a si inca ceva nai nici o dovada ca tia dat kick poate minti ca tie ciuda pe el si eu zic ca mia dat player ban si nu mia dat dovada unde e ? ;')


.::Am Un DeFecT PeRrFecT::.
.::Am Un DeFecT PeRrFecT::.
.::Am Un DeFecT PeRrFecT::.
 
torcidaDate: Tuesday, 2008-10-28, 5:17 PM | Message # 3
Admin Bun
Group: Admin Server
Messages: 6
Reputation: 0
Status: Offline
ieri jukm pe dust2 care e harta mea preferata si aveam scor bun eram pe primu loc de la tero, pe la jumatea hartii se trezeste eduardo sa dea rr:|:|:| cu toate ca se daduse inainte liveeeeeeeeeeeeeee dar el a dat rr la jumatea hartii. NUSH ori vb cu el sa nu mai faca dastea ori sai luati adminu` si asa da kick si banu`uri aiurea :|:|. Doar sa sufere si el de admin

Torcida
 
RastmanDate: Tuesday, 2008-10-28, 8:23 PM | Message # 4
SuPeR GeNeRaL
Group: Admin Server
Messages: 252
Reputation: 2
Status: Offline
in primul rand eu intrasem knd aveatzi 3 killuri maxim shi am dat live , iar eu nu am dat ban pt k nu am acces
 
SoNnYDate: Wednesday, 2008-10-29, 5:00 PM | Message # 5
OwNeR's
Group: Administrators
Messages: 1262
Reputation: 1
Status: Offline
Eu zic s aincetati cu minciunile astea ca nu rezolvati nimik degeaba faceti dinastea ca aveti ciuda pe ei sau alceva eu voi lua decizia corecta

Added (2008-10-29, 5:00 Pm)
---------------------------------------------
a si topic inchis :))


.::Am Un DeFecT PeRrFecT::.
.::Am Un DeFecT PeRrFecT::.
.::Am Un DeFecT PeRrFecT::.
 
Forum » Cereri » Reclamati » Reclamatie eduardo (Kick degeaba)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2024