Saturday, 2024-05-18, 9:06 PM
Catalinho.idle.ro MainRegistrationLogin
Welcome Guest | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: M1cRo, SoNnY  
Forum » Funny Zone » Bancuri / Funy Clips » Bancuri bY SoNnY
Bancuri bY SoNnY
SoNnYDate: Saturday, 2008-10-25, 7:39 PM | Message # 1
OwNeR's
Group: Administrators
Messages: 1262
Reputation: 1
Status: Offline
.. femeia de serviciu, proaspat violata, la interogatoriu, descrie cum s-a trezit fata in fata cu faptasul, pe coridor.. -Bine, dar de ce nu ai incercat sa fugi?!?
-Pai unde sa fug, maica? In stanga perete, in dreapta perete, in spate d'abia spalasem...

Ion pleaca in concediu, in strainatate, iar la plecare Gheorghe il roaga sa-i aduca si lui un papagal. La intoarcere, Ion, care a uitat sa-i cumpere un papagal, ii ia o bufnita si-i spune lui Gheorghe ca e papagal regal... O saptamana mai tarziu, se intalnesc la o bere, iar Ion il intreaba pe Gheorghe daca papagalul a inceput sa vorbeasca. Gheorghe raspunde: - Bai, inca nu vorbeste, dar tu stii ce atent se uita?

O familie de tineri merge in vizita la niste prieteni mai in varsta. Se pun la masa sa manance. Batranul ii zice sotiei:
- Luceafarul meu, adu felul intai. Dupa ce termina batranul zice:
- Frumoasa mea, adu felul doi. Dupa ce termina, batranul ii zice sotiei:
- Iubirea mea, adu desertul.
Dupa masa femeile merg la bucatarie iar barbatii raman singuri. Tanarul il intreaba pe batran:
- Cum de reusesti dupa atatia ani sa-i spui cuvinte asa frumoase?
- Sa mor de mai stiu cum o cheama !

O doamna cheama dulgherul sa localizeze si sa repare un zgomot sacaitor pe care-l auzea in casa. Acesta vine si intreaba: -Cum se face ca acum nu aud nimic? -Nu e intodeauna: numai cand trece autobuzul pe strada. -Si de unde il auziti? -Din sifonier. -Bun, am sa intru in sifonier si cand trece autobuzul o sa-mi dau seama ce este. Zis si facut. Dar, dupa cateva minute, sotul doamnei vine in graba acasa sa se schimbe caci avea o intalnire importanta. Deschide sifonierul si da cu ochi de dulgher. La care acesta: -Frate, daca-ti spun ca astept autobuzu', ma crezi....?

Un tip trecea printr-o padure. La un moment dat vede un tigan legat cu franghie de mijloc atarnat de o craca.
- Ce faci acolo bai tigane?
- Nu vezi mancati-as? M-am spânzurat!
- Pai nu asa cioara dracului, de gat!
- Am incercat, da' ma sufoc!

Doi mosi stateau pe banca in parc. Trece pe langa ei o tanara blonda superba. Mosii comenteaza:
- Mai ce scula i-ar trebui asteia...
Blonda se intoarce si raspunde:
- Mie? Poate voua.....

La un azil de nebuni o baba pe un scaun cu rotile prinde viteza pe coridor > > .. In curbe se inclina baba si se ridica in 2 roti .. O opreste un > > nebun si o intreaba: Aveti permis de conducere ? Baba ii da o hartie > > de la o ciocolata si merge mai departe .. O opreste un alt nebun si > > o intreaba: > > Aveti verificarea tehnica? Baba ii da o hartie de la un pachet de guma.. > > si > > merge mai departe .. Dupa colt vede pe dreapta un alt nebun gol., cu p**a > > sculata ... la care baba ofteaza: - Off ... iara trebuie sa suflu in fiola

O soparla si o koala stateau intr-un copac si fumau marijuana... Soparlei i se face sete si coboara din copac se duce la un rau sa bea apa. La rau un crocodilul vede soparla cam confuza si-i zice: -Ce-i cu tine, fa, ce esti asa de ametzita? -Eeeee, io si koala fumam marijuana in copac. Crocodilul se duce la copac si urca sa o certe pe koala; ajunge la koala, iar asta uimita se uita la crocodil si-i zice: -CATA APA AI BAUT, FAAAAAAAAAA????????

Astept si alte bancuri icon_smile.gif) Dane baga si tu =))


.::Am Un DeFecT PeRrFecT::.
.::Am Un DeFecT PeRrFecT::.
.::Am Un DeFecT PeRrFecT::.
 
SoNnYDate: Saturday, 2008-10-25, 7:40 PM | Message # 2
OwNeR's
Group: Administrators
Messages: 1262
Reputation: 1
Status: Offline
Un betiv in autobuz, se uita insistent la o blondina.

-Urato, zice betivul.

Fata se uita cu dispret

-Urrrrato, zice iar betivul. Fata nu-l baga in seama. A treia oara zice betivul, urrratoooo

-Betivule, zice fata enervata. la care betivul,

-Da, da mie maine-mi trece...
ahahahahhahahahahahaha .....


.::Am Un DeFecT PeRrFecT::.
.::Am Un DeFecT PeRrFecT::.
.::Am Un DeFecT PeRrFecT::.
 
SoNnYDate: Saturday, 2008-10-25, 7:41 PM | Message # 3
OwNeR's
Group: Administrators
Messages: 1262
Reputation: 1
Status: Offline
Vine o doamnă (blonda)..la ginecolog, se asează pe scaunul acela, îsi desface picioarele si le pune pe stativul ăla.

Doctorul se uită la ea si-i spune:

-Mai sus...

Doamna ridică picioarele mai sus

Doctorul iarăsi:

-Mai sus...

D-na ridică încă mai sus picioarele.

Doctorul:

-Mai sus e ginecologia, aici e stomotologia!
=)))))))))))))))))))))))


.::Am Un DeFecT PeRrFecT::.
.::Am Un DeFecT PeRrFecT::.
.::Am Un DeFecT PeRrFecT::.
 
SoNnYDate: Saturday, 2008-10-25, 7:42 PM | Message # 4
OwNeR's
Group: Administrators
Messages: 1262
Reputation: 1
Status: Offline
Maria : Ionaeee ?!
Maria : Dormi ?!
Ion : Nu !
Maria : Ma iubesti ?
Ion : Dorm !!!!!!


.::Am Un DeFecT PeRrFecT::.
.::Am Un DeFecT PeRrFecT::.
.::Am Un DeFecT PeRrFecT::.
 
Forum » Funny Zone » Bancuri / Funy Clips » Bancuri bY SoNnY
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2024